The biggest clothing rental company in Poland.

Rent and be eco-friendly with us!

Free try-on services and professional stylist advice in our showroom in Warsaw.

"Netflix" for your new closet - Join our subscription right now !

Visit our showroom located at Mokotowska 45/7 in Warsaw - You don\'t have to set up an appointment in advance.

Free stylist appointment

Rent without taking any risk - Easy exchanges and returns

Order try-on service straight to your home, office or hotel.

We guarantee next day delivery anywhere in Poland.

We guarantee that all rented garments are clean, new and ready to wear.

Wypożyczalnia E-Garderobe to koncept prosto z Nowego Jorku - miasta mody i innowacji, które nieustannie tętni życiem. Założycielką i pomysłodawczynią wypożyczalni jest Karina Sobiś, która posiada ponad 6 letnie doświadczenie w branży fashion z Nowego Jorku, gdzie pracowała dla takich marek jak Zara i Ted Baker. Karina zwróciła uwagę, że w popularnych sieciówkach trudno jest odnaleźć sukienkę wyjątkową na ważne okazje, takie jak wesele czy urodziny. Ponadto kupując nową kreację, każda kobieta wybierze się w niej na ważne wydarzenie zwykle tylko raz. Większość z nas pojawiając się w tej samej kreacji na różnych wydarzeniach, nie czuje się pięknie i komfortowo. Zatem po co kupować kolejną sukienkę, która w rezultacie i tak wyląduje na dnie naszej szafy?

Mieszkanki Nowego Jorku, aby założyć olśniewającą sukienkę od projektanta nie muszą jej kupować. Po prostu ją wypożyczają - w wirtualnych szafach. Kobiety w wielu krajach pokochały ten trend, który przybył również do Warszawy. Pomysł wirtualnej wypożyczalni przerodził się w biznesplan, a następnie w realizację planu rozwoju E-Garderobe w Polsce. Nasze przygotowania do otwarcia wypożyczalni trwały ponad rok i skupiały się na zgromadzeniu wyjątkowych kreacji pochodzących od marek i projektantów niemal z całego świata. Obecnie posiadamy już kilka tysięcy zadowolonych klientek, a w swojej ofercie kilkaset wyjątkowych kreacji. Jesteśmy największą w Polsce wirtualną wypożyczalnią ubrań.

Jesteśmy przyszłością

Wybrać się na ważny event w oszałamiającej stylizacji i nie stracić przy tym dużej kwoty pieniędzy? Z naszą szafą jest to możliwe! Naszym celem jest stworzenie idealnej, wirtualnej garderoby, gdzie każda kobieta znajdzie wszystko, co dla niej najlepsze, aby wyglądać olśniewająco. Wierzymy mocno, że nawet najpiękniejszy projekt, nie powinien być doświadczany tylko przez jego posiadanie. Podarowując klientkom dostęp do luksusowej, niekończącej się szafy online, zmieniamy współczesne znaczenie własności i dołączamy do rewolucyjnej idei wypożyczania ubrań.

Stworzone dla kobiet...
z myślą o kobietach

Misją E-Garderobe jest kreowanie nowoczesnego i indywidualnego wizerunku kobiet, które kochają modę i cenią wysoką jakość produktów oraz wyjątkowe projekty, dbając przy tym o zrównoważone środowisko i własny portfel. Nasza szafa powstała dla kobiet nowoczesnych, które doskonale rozumieją, że nie ma już potrzeby wydawać ogromnych pieniędzy na nowe stylizacje. Jesteśmy rozwiązaniem najpopularniejszego problemu każdej kobiety - szafy pełnej ubrań i niczego wyjątkowego do założenia. Z E-Garderobe można nosić każdego dnia inną stylizację nie martwiąc się przy tym o stracony czas i pieniądz.

Poznaj nasz zespół

Karina - założycielka, CEO

Magdalena - Logistyka, zadania specjalne ;)

Kasia - Social Media i Marketing

Moda bez ograniczeń

W E-Garderobe pracujemy z najlepszymi projektantami i markami niemal z całego świata, oferując wyjątkowe doznania modowe, które odmienią wizerunek każdej kobiety.

Otworzyłyśmy ekskluzywną, niekończącą się szafę ubrań, w której można znaleźć ubrania takich marek jak, Anna Sui, Herve Leger, PNK Casual, Keepsake, By Malina czy True Decadence. Stawiamy na jakość i unikatowy design - wszystkie nasze kreacje wykonane są z najlepszych materiałów i z dbałością o każdy szczegół. Nieustannie poszerzamy ofertę naszej szafy o nowych projektantów, aby móc podarować każdej naszej klientce idealne rzeczy na każdą okazję, w idealnym rozmiarze i kroju.