Meshki

MESHKI powstało dzięki dwóm niespokojnym studentom architektury, z których każdy pasjonował się stylem, treścią i transformacyjną mocą wspaniałego stroju.

Nazwana na cześć słowa oznaczającego czerń w języku perskim, marka MESHKI odwoływała się do tajemniczego, ale stonowanego ducha tego odcienia, wyłaniając się jako etykieta zdefiniowana przez modne elementy, które sprawiają, że każdy użytkownik czuje się jak bardziej efektowna wersja siebie.

Ta obsesja na punkcie tworzenia odzieży zapewniającej pewność siebie poprzez odzież przerodziła się w zjawisko w mediach społecznościowych, które odbiło się echem wśród kobiet na całym świecie, a które skłaniały się ku poczuciu przystępnego luksusu, z którego słynęliśmy.

Każda kolekcja powstaje w ciągu sześciu miesięcy skomplikowanego planowania i projektowania, aby stworzyć elementy, które celebrują trendy, a jednocześnie wytrzymują próbę czasu.

Dziś marka MESHKI jest dostarczana do ponad 190 krajów i stała się uniwersalną koncepcją, uwielbianą zarówno przez fashionistki, liderów myśli, jak i celebrytów.

Od Los Angeles po Lizbonę, od Sydney po Seul, w każdej kobiecie MESHKI kryje się ktoś, kto chce czuć się piękny, silny i połączony ze światem. Nie definiuje jej płeć, rozmiar, ciało czy status. Rządzi siłą swojej autentyczności, co znajduje odzwierciedlenie w sposobie, w jaki chodzi, mówi i ubiera się.

Pewna siebie. Ambitna. Nie do zatrzymania. Ubrana od stóp do głów w markę MESHKI.

Meshki Meshki

1 - 3 from 3 products