Wypożyczalnia modnej odzieży damskiej

Największa wypożyczalnia w Polsce

Wypożyczaj i bądź eco-friendly razem z nami!

Przymiarka już od 30zł gdzie Ci pasuje - do domu, biura lub dowolnego innego miejsca w Polsce

Ekspresowa wysyłka na terenie całej Polski

Wypożycz bez ryzyka - darmowe zwroty

Darmowa porada wirtualnej stylistki

Wybrane sukienki teraz 30% taniej!

Poleć E-Garderobe koleżance i odbierz 50% zniżki na nową kolekcję!

Jak zmierzyć

Jeśli wiesz dokładnie, czego będziesz poszukiwać w naszej szafie, skorzystaj z wielu opcji filtrowania wyników wyszukiwania. Możesz wyselekcjonować wymarzone rzeczy według: okazji, projektanta, rozmiaru, typu sylwetki, koloru oraz stylu.

Chcemy, abyś łatwo i szybko znalazła w E-Garderobe, to o czym marzysz!

Jeśli nie potrafisz sama dokonać wyboru lub nie wiesz, co najlepiej będzie pasować do Twojej sylwetki - napisz do naszej stylistki.

Napisz do stylisty

Przydatne informacje

Najedź kursorem na wybrany wymiar

USUS
(litera)
UKEuropaWłochyAustraliaJaponia
2X-Small4323665
4Small6343887
6Small83640109
8Medium1038421211
10Medium1240441413
12Large1442461615
14Large1644481817