Największa wypożyczalnia w Polsce.

Wypożyczaj i bądź eco-friendly razem z nami!

Darmowa przymiarka w showroomie w Warszawie.

"Netflix" na Twoją szafę - abonament modowy już dostępny!

Odwiedź nasz showroom przy Mokotowskiej 45, lokal 7 - nie trzeba umawiać się na godzinę!

Darmowa porada profesjonalnej stylistki.

Wypożycz bez ryzyka - bezproblemowe i łatwe wymiany i zwroty.

Zamów przymiarkę 2 kreacji wygodnie prosto do Twojego domu, zapłać tylko 50 zł za dostawę!

Ekspresowa dostawa już na następny dzień na terenie calej Polski.

Wypożyczone kreacje są czyste, nowe i gotowe do założenia.

10 kreacji w cenie 400 zł? Wypróbuj abonament E-Garderobe i baw się modą.

Showroom E-Garderobe jest codziennie dezynfekowany, w E-Garderobe możesz czuć się bezpiecznie!

2 wyjątkowe kreacje w cenie 150 zł wypożycz w abonamencie BASIC!

 Wszystkie nasze kreacje czyszczone są w odpowiedniej temperaturze przez pralnię ekologiczną.

Potrzebujesz pomocy z wyborem sukienki? Skontaktuj się z nami!

Kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach: 11-18.

Wypożycz kreację jednorazowo na 4/7 dni lub w ramach miesięcznego abonamentu.

Jak zmierzyć

Jeśli wiesz dokładnie, czego będziesz poszukiwać w naszej szafie, skorzystaj z wielu opcji filtrowania wyników wyszukiwania. Możesz wyselekcjonować wymarzone rzeczy według: okazji, projektanta, rozmiaru, typu sylwetki, koloru oraz stylu.

Chcemy, abyś łatwo i szybko znalazła w E-Garderobe, to o czym marzysz!

Jeśli nie potrafisz sama dokonać wyboru lub nie wiesz, co najlepiej będzie pasować do Twojej sylwetki - napisz do naszej stylistki.

Napisz do stylisty

Przydatne informacje

Najedź kursorem na wybrany wymiar

USUS
(litera)
UKEuropaWłochyAustraliaJaponia
2X-Small4323665
4Small6343887
6Small83640109
8Medium1038421211
10Medium1240441413
12Large1442461615
14Large1644481817