Największa wypożyczalnia w Polsce.

Wypożyczaj i bądź eco-friendly razem z nami!

Darmowa przymiarka i porada stylistki w showroomie w Warszawie.

"Netflix" na Twoją szafę - abonament modowy już dostępny!

Odwiedź nasz showroom przy Mokotowskiej 45, lokal 7 - nie musisz się wcześniej umawiać!

Darmowa porada stylistki.

Wypożycz bez ryzyka - bezproblemowe i łatwe wymiany i zwroty.

Zamów przymiarkę wygodnie prosto do Twojego domu, biura czy tez hotelu.

Ekspresowa dostawa kreacji już na następny dzień na terenie calej Polski.

Poleć E-Garderobe przyjaciółce i odbierzcie 50% rabatu na wypożyczenie!

Wypożyczone kreacje są czyste, nowe i gotowe do założenia.

Jak zmierzyć

Jeśli wiesz dokładnie, czego będziesz poszukiwać w naszej szafie, skorzystaj z wielu opcji filtrowania wyników wyszukiwania. Możesz wyselekcjonować wymarzone rzeczy według: okazji, projektanta, rozmiaru, typu sylwetki, koloru oraz stylu.

Chcemy, abyś łatwo i szybko znalazła w E-Garderobe, to o czym marzysz!

Jeśli nie potrafisz sama dokonać wyboru lub nie wiesz, co najlepiej będzie pasować do Twojej sylwetki - napisz do naszej stylistki.

Napisz do stylisty

Przydatne informacje

Najedź kursorem na wybrany wymiar

USUS
(litera)
UKEuropaWłochyAustraliaJaponia
2X-Small4323665
4Small6343887
6Small83640109
8Medium1038421211
10Medium1240441413
12Large1442461615
14Large1644481817