Tell your friend about us and get 50% discount | You are not sure about your size, order try on for 30 zł | Express shipping throughout Poland

Talkin’ about us downtown!

Pożyczanie jest w modzie

vogue.pl | 17.12.2018

Fot. Max Zieliński

Karina Sobiś, właścicielka serwisu E-garderobe, dzięki któremu kobiety mogą wypożyczać kreacje marek z całego świata, jest przekonana, że Polki są gotowe na ograniczenie konsumpcji. Siedząc w pop-up store, który do końca grudnia funkcjonuje przy warszawskiej ul. Pięknej 49, zaczynam w to wierzyć.

Podczas naszej rozmowy butik odwiedziła dziewczyna, szukająca sukni ślubnej. Karina szybko przedstawiła jej różne opcje, zapewniając, że ma wszystkie projekty w pełnej rozmiarówce. W pop-up store pojawiła się także starsza pani. Pytam Sobiś, czy to aby nie PR-owa ustawka, a kobieta nie jest jej babcią. Okazuje się, że prowadzi obok sklep z lampami, a na spotkanie rodzinne upatrzyła sobie koronkową sukienkę.

Read more

Nie kupuj pożyczaj

InStyle | 01/2019

Potrzebujesz sukienkę na jedną okazje? Wypożycz ją! To trend eko, który króluje w Nowym Jorku - przekonuje Karina Sobiś, właścicielka e-garderobe.

Kobiety najczęściej marzą o tym, żeby kupić sobie nową sukienkę. Ty namawiasz nas, żebyśmy nie kupowały, tylko wypożyczały.

Zgadzam się, że kobiety uwielbiają kupować i posiadać. Jeśli jednak zastanowisz się, ile razy tak naprawdę założyłaś tę wymarzoną sukienkę, którą kupiłaś pod wpływem impulsu, złego dnia lub dlatego, że wyglądała świetnie na manekinie (nie wspominając już o rzeczach, które kupujemy na specjalne okazje tj. wesela, chrzciny, urodziny, randkę, itd.) to okaże się, że średnio zaledwie dwa razy! Tak przynajmniej mówią statystyki. W świecie Instagrama kobiety nie chcą pokazywać się ciągle w tych samych zestawach - to dlatego w sieciówkach często są kolejki. Chcą eksperymentować z modą i codziennie wyglądać inaczej, a tak naprawdę nie zdają sobie sprawy, ile z tych rzeczy na koniec dnia po prostu zalega u nich w szafach. „Fakt Fashion” nie opiera się na jakości, jest chwilowym trendem opartym na naszej słabości. Tworząc E-garderobe, przeciwstawiam się „szybkiej modzie”, która generuje popyt na ogromne ilości tanich ubrań, których produkcja przyspiesza emisje dwutlenku węgla i przyczynia się do globalnego ocieplenia. Razem z klientkami budujemy lepszą przyszłość dla mody i naszej planety, więc E-garderobe to również ekogarderobe.

Read more

E-garderobe Wypożyczalnia luksusowych ubrań już w Polsce! Sprawdź, jak działa

gala.pl | 20.12.2018

Marzysz o sukience jak z czerwonego dywanu w Hollywood, ale cię na nią nie stać? Teraz możesz spełnić swoje marzenie! E-garderobe oferuje wypożyczenie luksusowych kreacji prosto z wybiegu. Do wyboru sukienki, kombinezony i garnitury. Te rzeczy już noszą gwiazdy. Poznaj szczegóły!

Read more

Amerykański sen

Elle | 2/2019

Boho, retro, etno. Jej eklektyczny miks zdefiniował styl lat 90. i sprawił, że stała się jedną z najpopularniejszych projektantek świata. Z Anną Sui rozmawiamy z okazji wejścia jej kolekcji do Polski.

Fasony z kolekcji Anny Sui w stylu retro, ale często mają wieczorowy charakter. Teraz są także dostępne w Polsce, można je wypożyczyć na stronie www.e-garderobe.com.

Read more

Wybieg do wypożyczenia

vogue.pl | 28.10.2018

Fot. Getty ImagesW Polsce też mamy już swój Rent The Runway. E-garderobe.com założone przez Karinę Sobis oferuje 300 rzeczy, które można zarezerwować z trzymiesięcznym wyprzedzeniem. – W modzie nie powinno być ograniczeń – mówi stylistka Różena Opalińska, która współpracowała przy projekcie. – Oprócz jednego. Ograniczając zawartość własnej szafy, możemy razem zadbać o zdrowe środowisko i wspólną przyszłość. Pamiętaj, wypożyczenie nowej sukienki jest zdecydowanie korzystniejsze od jej zakupu – zarówno dla nas, jak i dla otoczenia – zapewnia założycielka oferującego ubrania m.in. od The Kooples, Very Wang
i Herve Leger. Podobnie jak na zagranicznych stronach, pralnia jest tu wliczona w cenę. Można też wykupić ubezpieczenie od uszkodzenia za 5 zł.
E-garderobe.com, która powstała na fali wznoszącej ekonomii współdzielenia, spełnia potrzeby millenialsów. Dziś każdy może, a w każdym razie chce, zostać influencerem. Do tego potrzebna jest całkiem spora liczba ubrań. W końcu raz wykorzystane, czyli sfotografowane na Instagram, natychmiast traci na wartości. Nie bez znaczenia jest też sposób, w jaki myślimy dziś o stylu. W trendzie jest wszystko i nic. Dobrze być jednocześnie nonszalanckim i eleganckim, maksymalnym minimalistą, Francuzką i Skandynawką w jednym. Każdy wyznacza swoje zasady. Ale żeby poszerzyć pole możliwości, potrzebny jest jeszcze większy arsenał narzędzi indywidualnej ekspresji. Czytaj: ubrań. Hyman wielokrotnie podkreślała, że jej ambicją jest to, żeby Zara kiedyś zbankrutowała. Dzięki niej i jej podobnym, sukienka od projektanta, którą i tak włożymy tylko raz, może kosztować tyle co fast fashion
z sieciówki. Ideał, na szczęście, sięgnął bruku.

Read more
How it works

How it works

x
 • 01.
  Pick your dream garment

  We feature an endless collection with more than 400 units from top international designers. Sizes range from XS to XL, which means we have something for everyone. Search thousands of looks by date, size, style, occasion and more - our search filters will help you to find a perfect garment that will fit to your body type and event. Please read our stylist notes and measurements of each garment located in every product tab.

 • 02.
  Find the right size

  To guarantee that you will pick the right size and fit, E-Garderobe offers free virtual stylist appointments (press here to set up your appointment), or a try-on service that will be delivered anywhere you want – your house, office, hotel or any location in Poland (press here to read more). If you have any additional questions, please don’t hesitate to contact us via e-mail (press here) or live chat located on the lower right corner of the page.

 • 03.
  Rent it

  As soon as you find what you like, please choose the right size and then the date that you want to receive your package. You can select either 4 or 7 days rental period. We strongly recommend choosing a delivery date 1 or 2 days before your event. You can place your order after adding all your desired merchandise to the basket.

 • 04.
  Express delivery

  We will deliver your package in a convenient and time-saving way anywhere you want – your house, office, hotel or any location in Poland. If you place your order before 1 p.m. we guarantee that your package will be delivered on the next business day.

 • 05.
  Love it

  After receiving your order have fun and always dress to impress. Make sure you take photos, as we love to see our customers looking amazing in our garments. The right outfit can make you feel like you can conquer the world. Get ready for all the compliments! Don’t forget to tag us #egarderobe on Instagram and Facebook. We love sharing our clients’ outfit inspirations on our profile.

 • 06.
  Return of items

  One day before your return date, please log in to your account at www.E-Garderobe.com, go to the “order a courier” tab and select what time you want the DPD courier to pick up the package from you. You also have an option to drop off the package at the nearest DPD pickup point located in your city. For try-on merchandise, please remember that the package has to be given to DPD before 1 p.m. on the day after you receive it.

See tutorials